> Jak to wszystkie najważniejsze?! Przykuto, wg mojego szacunku to my > nawet 40% ważnych nie mamy, nawet pod postacią substubów! No chyba, że > mówisz tylko o tematyce wyłącznie polskiej... > Natomiast czego bym się nie tknął z dziedziny botaniki, zoologii, geografii > świata, historii > innych krajów (o USA Niemiec i Wlk.Brytanii nawet nie wspominam).
E tam, Nie mamy nawet jednej czwartej Polskiego Słownika Biograficznego czy Słownika Artystów Polskich. A ostatnio zauważyłem ze zdziwieniem, że nawet Algera Hissa nie mamy, jeśli idzie o historię USA. > Faktem jest, że należy skończyć z radosną twówczością w rodzaju wsi, > gmin i zacząć to jakoś rozbudowywać. Ostatecznie mamy w kraju > wystarczającą liczbę wikipedystów, którzy mogliby rozbudowywać te > substuby w swoich regionach. No to opisują przecież swoje parafie i strumyki. Picus viridis _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
