> Jak to wszystkie najważniejsze?! Przykuto, wg mojego szacunku to my
> nawet 40% ważnych nie mamy, nawet pod postacią substubów! No chyba, że
> mówisz tylko o tematyce wyłącznie polskiej...
> Natomiast czego bym się nie tknął z dziedziny botaniki, zoologii, geografii 
> świata, historii
> innych krajów (o USA Niemiec i Wlk.Brytanii nawet nie wspominam).

E tam, Nie mamy nawet jednej czwartej Polskiego Słownika Biograficznego czy 
Słownika Artystów Polskich.
A ostatnio zauważyłem ze zdziwieniem, że nawet Algera Hissa nie mamy, jeśli 
idzie o historię USA.

> Faktem jest, że należy skończyć z radosną twówczością w rodzaju wsi,
> gmin i zacząć to jakoś rozbudowywać. Ostatecznie mamy w kraju
> wystarczającą liczbę wikipedystów, którzy mogliby rozbudowywać te
> substuby w swoich regionach.

No to opisują przecież swoje parafie i strumyki.

Picus viridis

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym