W dniu 2010-08-19 14:11, Olaf Matyja pisze: > Zrezygnowałem z projektu. Przepraszam za zamieszanie, bo widziałem, że > niektórzy z Was się w to zaangażowali.
No właśnie, czytałem sporo artykułów, w których SJM uznawano za pomysł bardzo szkodliwy dla niesłyszących a jego forsowanie uzasadniano wygodą kadr pedagogicznych, a nie głuchych. Wszelkie projekty związane z PJM są warte czasu i jeśli będę miał taką możliwość, to będę się kontaktować w sprawie pomocy. pozdrawiam PC _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
