Hejkum, Mógłby ktoś zajrzeć dlaczego na dole w infoboksie wyświetla się jakaś wartość w pikselach?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ot%C3%B3w_%28stacja_kolejowa%29 Zureks _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
