W dniu 2010-10-11 18:40, Stan Zurek pisze:
> Hejkum,
> 
> Mógłby ktoś zajrzeć dlaczego na dole w infoboksie wyświetla się jakaś
> wartość w pikselach?
> 
> http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ot%C3%B3w_%28stacja_kolejowa%29
> 
> Zureks
> 

Poprawione: ktoś wpisał nazwę stacji w miejscu na nazwę pliku z mapką.
Takie "LICZBApx" w infoboksach, oznacza zwykle błąd grafiki

Mikołka

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym