W dniu 2010-10-11 18:40, Stan Zurek pisze: > Hejkum, > > Mógłby ktoś zajrzeć dlaczego na dole w infoboksie wyświetla się jakaś > wartość w pikselach? > > http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ot%C3%B3w_%28stacja_kolejowa%29 > > Zureks >
Poprawione: ktoś wpisał nazwę stacji w miejscu na nazwę pliku z mapką. Takie "LICZBApx" w infoboksach, oznacza zwykle błąd grafiki Mikołka _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
