Kedves Istvan! > Lehet-e, hogy egy magyar vallalkozoval szerzodest kot > szallodauzemeltetesre, a magyar vallalkozo veszi fel az > alkalmazottakat, es kikuldetessel foglalkoztatja oket > Nemetorszagban?
Nem kikuldetesben, de termeszetesen a tobbi stimmel. Vannak is ilyen cegek. pontosabban a tulajdonosok szerveznek maguknak ilyeneket, berkoltseg megtakaritas celjabol. Ismerek is egy-kettot Nemetorszagban, igaz nem a szalloda-uzemeltetesben. __________________________________ Ruszin Zsolt FairConto _______________________________________________ Akta mailing list [EMAIL PROTECTED] http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta
