Sziasztok!
Problemas ugyfeleim vanak. Segitsetek, ha lehet. Adott egy nemetorszagi szalloda. Magyar tulaj, magyar munkavallalokat szeretne foglalkoztatni (kb 40 fo), de nem akar munkavall. engedelyekkel, stb-vel bajlodni. Nem vagyok otthon az ilyen temakban... sem, tobbek kozott :-( Lehet-e, hogy egy magyar vallalkozoval szerzodest kot szallodauzemeltetesre, a magyar vallalkozo veszi fel az alkalmazottakat, es kikuldetessel foglalkoztatja oket Nemetorszagban? Ilyenkor miket kell fizetni a munkavallaloknak? Magyar minimalber az iranyado, + kikuldetesre napidij? Jo ez igy? Ilyenkor nem kell munkavall. engedely? Hogyan alakulnakk a jarulekok? Milyen mas lehetosegek lehetnek? (Pl. magyar vallalkozó Nemetorszagban bejelentkezik ottani adohatosaghoz, esetleg ott indit vallalkozast, stb.) Valaszaitokat elore is koszonom Garamvolgyi Istvan _______________________________________________ Akta mailing list [EMAIL PROTECTED] http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta
