Sziasztok!

Problemas ugyfeleim vanak. Segitsetek, ha lehet.


Adott egy nemetorszagi szalloda. Magyar tulaj, magyar munkavallalokat
szeretne foglalkoztatni (kb 40 fo), de nem akar munkavall. engedelyekkel,
stb-vel bajlodni.

Nem vagyok otthon az ilyen temakban... sem,  tobbek kozott :-(
Lehet-e, hogy egy magyar vallalkozoval szerzodest kot szallodauzemeltetesre,
a magyar vallalkozo veszi fel az alkalmazottakat, es kikuldetessel
foglalkoztatja oket Nemetorszagban? Ilyenkor miket kell fizetni a
munkavallaloknak? Magyar minimalber az iranyado, + kikuldetesre napidij? Jo
ez igy? Ilyenkor nem kell munkavall. engedely? Hogyan alakulnakk a
jarulekok?

Milyen mas lehetosegek lehetnek? (Pl. magyar vallalkozó Nemetorszagban
bejelentkezik ottani adohatosaghoz, esetleg ott indit vallalkozast, stb.)


Valaszaitokat elore is koszonom


Garamvolgyi Istvan



_______________________________________________
Akta mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta

Antwort per Email an