Kedves Zsolt!

El tudnad magyarazni, hogyan mukodik ez? A munkaltatoi jogokat hogyan
gyakorolja a magyar vallalkozo, aki itthon van, mig az alkalmazottak
Nemetorszagban?
Mit jelent, hogy nem kikuldetesben?
Minimalber, jarulekok ugyan azok, mint a Magyarorszagon torteno
foglalkoztatasnal?
Munkavallalasi engedely igy nem kell a dolgozoknak?

Elnezest a sok kerdeset, de ehhez tenyleg nagyon sotet vagyok!

Minden segitseget varok, akar maganban is.

Garamvolgyi Istvan

----- Original Message ----- 
From: "FairConto Home" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Monday, May 31, 2004 10:05 PM
Subject: Re: Nemetorszagi munkavallalas


> Kedves Istvan!
>
> > Lehet-e, hogy egy magyar vallalkozoval szerzodest kot
> > szallodauzemeltetesre, a magyar vallalkozo veszi fel az
> > alkalmazottakat, es kikuldetessel foglalkoztatja oket
> > Nemetorszagban?

 Nem kikuldetesben, de termeszetesen a tobbi stimmel.
Vannak is ilyen cegek. pontosabban a tulajdonosok
szerveznek maguknak ilyeneket, berkoltseg megtakaritas
celjabol. Ismerek is egy-kettot Nemetorszagban, igaz
nem a szalloda-uzemeltetesben.

__________________________________
Ruszin Zsolt
 FairConto



_______________________________________________
Akta mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta

Antwort per Email an