Kedves Zsolt! El tudnad magyarazni, hogyan mukodik ez? A munkaltatoi jogokat hogyan gyakorolja a magyar vallalkozo, aki itthon van, mig az alkalmazottak Nemetorszagban? Mit jelent, hogy nem kikuldetesben? Minimalber, jarulekok ugyan azok, mint a Magyarorszagon torteno foglalkoztatasnal? Munkavallalasi engedely igy nem kell a dolgozoknak?
Elnezest a sok kerdeset, de ehhez tenyleg nagyon sotet vagyok! Minden segitseget varok, akar maganban is. Garamvolgyi Istvan ----- Original Message ----- From: "FairConto Home" <[EMAIL PROTECTED]> To: <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Monday, May 31, 2004 10:05 PM Subject: Re: Nemetorszagi munkavallalas > Kedves Istvan! > > > Lehet-e, hogy egy magyar vallalkozoval szerzodest kot > > szallodauzemeltetesre, a magyar vallalkozo veszi fel az > > alkalmazottakat, es kikuldetessel foglalkoztatja oket > > Nemetorszagban? Nem kikuldetesben, de termeszetesen a tobbi stimmel. Vannak is ilyen cegek. pontosabban a tulajdonosok szerveznek maguknak ilyeneket, berkoltseg megtakaritas celjabol. Ismerek is egy-kettot Nemetorszagban, igaz nem a szalloda-uzemeltetesben. __________________________________ Ruszin Zsolt FairConto _______________________________________________ Akta mailing list [EMAIL PROTECTED] http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta
