Sziasztok! Ezzel melyen egyet tudok erteni. Van hasonlo tapasztalatom. Volt olyan ceg aki mindig csak megcsinaltatta a konyvelovel a melot, aztan amikor fizetni kellett szepen tovabballt. Egy masik - nevezzuk igy - luzer konyvelohoz. Megcsak a konyvelesi anyagot sem tarthattam vissza. Szep kis tartozasok halmozodtak fel velem szemben is, de behajtani keptelenseg mert a procedura tobbe kerul es meg a munkatol is elveszi az idomet. Igy mostmar nagyon megszurom a lehetseges ugyfeleket. Estleg lehet elore fizetni.
Van itt nehany adatbazisunk konyveloprogirol, segedanyagokrol stb. Szrintem celszeru lenne a sajat vedelmunkben egy jelszavas vedelemmel ellatott feketelistat is elhelyezni valahol, amiben a feketelistara kerules oka is reszletesen le lenne irva. Tudom, hogy ez diszkrimininacio, de csak a sajat borunkrol, idonkrol, penzunkrol van szo. Nem? Udv, Csab "Zzzzz.... Azert nezd meg jol az ugyfelet is...! Lehet, hogy ot is be kellene torni a szomszedos kerekbe..." _______________________________________________ Akta mailing list [EMAIL PROTECTED] http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta
