Sziasztok!

Ezzel melyen egyet tudok erteni. Van hasonlo tapasztalatom. Volt olyan ceg
aki mindig csak megcsinaltatta a konyvelovel a melot, aztan amikor fizetni
kellett szepen tovabballt. Egy masik - nevezzuk igy - luzer konyvelohoz.
Megcsak a konyvelesi anyagot sem tarthattam vissza. Szep kis tartozasok
halmozodtak fel velem szemben is, de behajtani keptelenseg mert a procedura
tobbe kerul es meg a munkatol is elveszi az idomet. Igy mostmar nagyon
megszurom a lehetseges ugyfeleket. Estleg lehet elore fizetni. 

Van itt nehany adatbazisunk konyveloprogirol, segedanyagokrol stb. Szrintem
celszeru lenne a sajat vedelmunkben egy jelszavas vedelemmel ellatott
feketelistat is elhelyezni valahol, amiben a feketelistara kerules oka is
reszletesen le lenne irva. Tudom, hogy ez diszkrimininacio, de csak a sajat
borunkrol, idonkrol, penzunkrol van szo. Nem?  


Udv,

Csab

"Zzzzz....

Azert nezd meg jol az ugyfelet is...! Lehet, hogy ot is be kellene torni a
szomszedos kerekbe..."


_______________________________________________
Akta mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta

Antwort per Email an