> Mateusz napisał.
> A ma ktoś może pomysł na tego halt'a reboot'a itd.. ? bo rozwalę sobie
> partycję wylaczając go na chama :(
Witam.
Czy wydanie jedynie reboot dziala? U mnie zdarza sie,
ze niekiedy pod Gnome gdy klikne w start --> uruchom ponownie
komputer po OK przestaje reagowac na mysz i wtedy
ja daje ctrl+alt+f1 i loguje sie na konsoli jako zwykly uzytkownik i
podaje reboot. POzatym moze poprobuj shutdown -h now
Pozatym moze cos wiecej manuale powidaza man reboot i man shutdown
Rzeczywiscie ten problem trzeba jak najwczesniej rozwiazac.
-- 
Konczac Pozdrawiam. Krzysztof.
------------------------------------------------------------
Registered Linux User: 253243 | Powered by Aurox 9.0
Krzysztof Zubik. | [EMAIL PROTECTED] | [EMAIL PROTECTED]
http://www.idn.org.pl/users/kzubik
GaduGadu. 1208376 | Jabber. [EMAIL PROTECTED]


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym