> Mateusz napisał. > A ma ktoś może pomysł na tego halt'a reboot'a itd.. ? bo rozwalę sobie > partycję wylaczając go na chama :( Witam. Czy wydanie jedynie reboot dziala? U mnie zdarza sie, ze niekiedy pod Gnome gdy klikne w start --> uruchom ponownie komputer po OK przestaje reagowac na mysz i wtedy ja daje ctrl+alt+f1 i loguje sie na konsoli jako zwykly uzytkownik i podaje reboot. POzatym moze poprobuj shutdown -h now Pozatym moze cos wiecej manuale powidaza man reboot i man shutdown Rzeczywiscie ten problem trzeba jak najwczesniej rozwiazac. -- Konczac Pozdrawiam. Krzysztof. ------------------------------------------------------------ Registered Linux User: 253243 | Powered by Aurox 9.0 Krzysztof Zubik. | [EMAIL PROTECTED] | [EMAIL PROTECTED] http://www.idn.org.pl/users/kzubik GaduGadu. 1208376 | Jabber. [EMAIL PROTECTED]
-- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

