Dnia 31-03-2005, czw o godzinie 18:26 +0200, Efrum napisał(a):
> On Thu, Mar 31, 2005 at 05:59:00PM +0200, e-gore wrote:
> > Pakiet videogen (toś proponował takie rozwiązanie) wywala błędy - coś,
> > że nie może znaleźć pliku konfiguracyjnego ~./videogen w domyślnej
> > lokalizacji.
> > Peoblem niby banalny, ale denerwujący - tym bardziej, że pod innymi
> > distrami nie miałem podobnego problemu (no, może poza Slack'iem). Jakby
> > ktoś wpadł jeszcze na jakiś pomysł, to będę wdzięczny.
> 
> Tak jak pisalem odpowiedni ModeLine mozesz wygenerowac tez na jakiejs 
> stronce, 
> np.  tutaj: http://xtiming.sourceforge.net/cgi-bin/xtiming.pl
> 
> -- 
> Pozdrawiam,
> 
> Krzysztof Andrelczyk
> 
> 
Udało mi się osiągnąć 71Hz. Jest lepiej. Może nie jest to to czego
chciałem, ale zawsze to kilka Hz więcej... 
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odpowiedź listem elektroniczym