Wojciech Ziniewicz napisał(a):
> 05-07-19, Bartosz Fenski aka fEnIo <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a):> On Tue, 
> Jul 19, 2005 at 08:39:14AM +0200, Szymon Nieradka wrote:> > > Wierzyć mi się 
> nie chce, że nikt nie jest zainteresowany regexpami w C++,> > > ale 
> najwyraźniej taka jest prawda ;)> >> > Ja jestem. Ale dla jednej paczki to 
> się DD chyba nie zostaje  :)> >> > PS. Wcześniej poszło na priv Fenia (wybacz 
> - ctrl+r).można prosić o paczkę na mejla albo na oficjalne repozytoria ? 
> Janiestety w żaden sposób nie potrafiłem tego skompilować.
> -- Pozdrawiam,Wojciech Ziniewicz             | [EMAIL PROTECTED] by 
> google.com      | [wanna gmail?]

Jeśli uda mi się coś spreparować obiecuję upublicznić. Wszedłem już
w tajemne konszachty z Marcinem.

PS. Specjalnie nie poprawiałem twojego cytatu - wszystkie twoje posty
    wyglądają w mojej mozilli jak sieka (nie ma \n). Nie wiem gdzie
    tkwi przyczyna. Czy tylko mnie dotyka ta przypadłość czy może
    jeszcze ktoś ma problemy z rozszyfrowanie maili Wojciecha?


-- 
/// Szymon Nieradka

Odpowiedź listem elektroniczym