gostek wrote:
Jestem nowy. Cy może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak: mam mikroskopijne czcionki w menu xmms'a i podobnych rogramach? co mam zrobić?

Przede wszystkim - skonfigurować środowiska - GTK, Qt, ewentualnie "dopieścić" same aplikacje. Tak na szybko:
`gtk-theme-switch`
`gtk-theme-switch2`
`qtconfig`
`kcontrol`
...
i pewnie jeszcze inne w zależności od użwywanych środowisk.

--
[ pozdrawiam, Maciej Suszko | .. http://osterode.art.pl/portfolio/ ... ]
[ rlu:247800 ... gg:1671779 | .. zanim zapytasz - http://google.pl/ .. ]


--
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym