gostek wrote:
Jestem nowy. Cy może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak: mam mikroskopijne czcionki w menu xmms'a i podobnych rogramach? co mam zrobić?
Przede wszystkim - skonfigurować środowiska - GTK, Qt, ewentualnie "dopieścić" same aplikacje. Tak na szybko:
`gtk-theme-switch` `gtk-theme-switch2` `qtconfig` `kcontrol` ... i pewnie jeszcze inne w zależności od użwywanych środowisk. -- [ pozdrawiam, Maciej Suszko | .. http://osterode.art.pl/portfolio/ ... ] [ rlu:247800 ... gg:1671779 | .. zanim zapytasz - http://google.pl/ .. ] -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

