Dnia 19-07-2005, wto o godzinie 14:53 +0200, gostek napisał(a): > Jestem nowy. Cy może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak: mam > mikroskopijne czcionki w menu xmms'a i podobnych rogramach? co mam zrobić? > z góry dzięki > > ---------------------------------------------------------------------- > Na randke, na randke, na randke... >>> http://link.interia.pl/f189c > > Wiatm Jesli używasz KDE, sprawdź w Centrum Sterowania, ustawienmia czcionek (Wygląd i motywy --> Czcionki). Prawdopodobnie zwiększenie rozmiarów niektórych fontów załatwi sprawę... __ Pozdrawiam e-gore
-- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

