Witam! 

Mam pytanie w jaki sposob "bezpiecznie"  odinstalowac GRUBA, a zainstalowac 
LILO, tak aby nie zrobic pogromu w MBR?

Mam na dysku oprocz debiana takze windowsa xp i nie chcialbym stracic do niego 
dostepu. Kiedy instalowalem debiana instalator zapytal sie czy instalowac 
GRUBA, dalem yes obawiajac sie iz nie bedzie mozliwosci wyboru debian/windows 
tylko ze od razu bedzie uruchamiany debian... zastanawiam sie czy gdyby dac 
NO w instalacji GRUBA czy pozniej bedzie pytal o instalacje LILO?

Lilo jest wg mnie lepsze, ladniejsze i ma tryb graficzny, a pozatym potrafie 
je skonfigurowac w przeciwienstwie do gruba.

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

P.S. To moja pierwsza wiadomosc na grupie. :)

-------------------------------------
Jestem tu nowy i dopiero sie ucze, prosze o wyrozumialosc :)


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym