Witam! Mam pytanie w jaki sposob "bezpiecznie" odinstalowac GRUBA, a zainstalowac LILO, tak aby nie zrobic pogromu w MBR?
Mam na dysku oprocz debiana takze windowsa xp i nie chcialbym stracic do niego dostepu. Kiedy instalowalem debiana instalator zapytal sie czy instalowac GRUBA, dalem yes obawiajac sie iz nie bedzie mozliwosci wyboru debian/windows tylko ze od razu bedzie uruchamiany debian... zastanawiam sie czy gdyby dac NO w instalacji GRUBA czy pozniej bedzie pytal o instalacje LILO? Lilo jest wg mnie lepsze, ladniejsze i ma tryb graficzny, a pozatym potrafie je skonfigurowac w przeciwienstwie do gruba. Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam P.S. To moja pierwsza wiadomosc na grupie. :) ------------------------------------- Jestem tu nowy i dopiero sie ucze, prosze o wyrozumialosc :) -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

