Witam, mam pytanie czy komuś udało się uruchomić polchat-2.0 na debianie stable.
Ja przy próbie uruchomienia serwera polchatd otrzymuję info: permission denied.
Pozdrawiam, Michał Ch. -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

