On Thu, Jun 08, 2006 at 09:49:47PM +0200, Michał Chruściel wrote:

> mam pytanie czy komuś udało się uruchomić polchat-2.0 na debianie stable.
> 
> Ja przy próbie uruchomienia serwera polchatd otrzymuję info: permission 
> denied.

To ja proponuję zająć się hodowlą jedwabników jeśli odpadasz po takim
błędzie ;P

pozdr,
fEnIo

-- 
  ,''`.  Bartosz Fenski | mailto:[EMAIL PROTECTED] | pgp:0x13fefc40 | irc:fEnIo
 : :' :       32-050 Skawina - Glowackiego 3/15 - malopolskie v. - Poland
 `. `'           phone:+48602383548 | proud Debian maintainer and user
   `-          http://skawina.eu.org | jid:[EMAIL PROTECTED] | rlu:172001

Attachment: signature.asc
Description: Digital signature

Odpowiedź listem elektroniczym