On Mon, Dec 11, 2006 at 12:28:12PM +0100, Albert Czarnecki wrote:
[...]
> 
> Tylko ze testuje to rowniez na laptopie gdzie mam sida i tam nie wyrzuca 
> takiego bledu, popbralem te skrypty od producenta modemu takze 
> niepowinno byc z nimi zadnych problemow ale dziwne ze na sidzie idzie a 
> na sargu juz nie
Ale ja nie twierdzę, że ten skrypt jest zły. Tylko, że powinien być
jeszcze jeden plik, z którego dopiero jest ten skrypt wołany.

Ale moze się mylę. 

KJ

-- 
Nie oddawaj Polski oszołomom.
http://www.skubi.net/nieoddaj.html
"In order to form an immaculate member of a flock
of sheep one must, above all, be a sheep"
 - Albert Einstein


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym