On Mon, Dec 11, 2006 at 12:28:12PM +0100, Albert Czarnecki wrote: [...] > > Tylko ze testuje to rowniez na laptopie gdzie mam sida i tam nie wyrzuca > takiego bledu, popbralem te skrypty od producenta modemu takze > niepowinno byc z nimi zadnych problemow ale dziwne ze na sidzie idzie a > na sargu juz nie Ale ja nie twierdzę, że ten skrypt jest zły. Tylko, że powinien być jeszcze jeden plik, z którego dopiero jest ten skrypt wołany.
Ale moze się mylę. KJ -- Nie oddawaj Polski oszołomom. http://www.skubi.net/nieoddaj.html "In order to form an immaculate member of a flock of sheep one must, above all, be a sheep" - Albert Einstein -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

