On Mon, Dec 11, 2006 at 12:48:51PM +0100, Albert Czarnecki wrote: > Kamil Jońca napisał(a): > >On Mon, Dec 11, 2006 at 12:28:12PM +0100, Albert Czarnecki wrote: > >[...] > > > >>Tylko ze testuje to rowniez na laptopie gdzie mam sida i tam nie wyrzuca > >>takiego bledu, popbralem te skrypty od producenta modemu takze > >>niepowinno byc z nimi zadnych problemow ale dziwne ze na sidzie idzie a > >>na sargu juz nie > >> > >Ale ja nie twierdzę, że ten skrypt jest zły. Tylko, że powinien być > >jeszcze jeden plik, z którego dopiero jest ten skrypt wołany. > > > >Ale moze się mylę. > > > >KJ > > > > > Jest plik orange i z niego pobierane sa opcje i chyba go skrypt > wywlouje:) tyle ze jak narazie to nie rozpoznaje tej opcji exec
ale w pierwszym mailu napisałeś =============================== na sargu jak wydaje polecenie pppd call orange-connect-chat to wywala mi blad pppd call orange-connect-chat pppd: In file /etc/ppp/peers/orange-connect-chat: unrecognized option 'exec' co by sugerowało, że BEZPOŚREDNIO każesz pppd używać tego pliku "konwersacji" zamiast pppd. KJ -- Nie oddawaj Polski oszołomom. http://www.skubi.net/nieoddaj.html Uwolnić słonia !!! -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

