Kamil Jońca napisał(a):
On Mon, Dec 11, 2006 at 12:28:12PM +0100, Albert Czarnecki wrote:
[...]
Tylko ze testuje to rowniez na laptopie gdzie mam sida i tam nie wyrzuca
takiego bledu, popbralem te skrypty od producenta modemu takze
niepowinno byc z nimi zadnych problemow ale dziwne ze na sidzie idzie a
na sargu juz nie
Ale ja nie twierdzę, że ten skrypt jest zły. Tylko, że powinien być
jeszcze jeden plik, z którego dopiero jest ten skrypt wołany.
Ale moze się mylę.
KJ
Jest plik orange i z niego pobierane sa opcje i chyba go skrypt
wywlouje:) tyle ze jak narazie to nie rozpoznaje tej opcji exec
--
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]