Hallo Matthijs,

Bedankt voor je feedback. Voor het onvertaalde "My Documents" heb ik een issue ingediend (59629). Wat de woordenlijsten betreft: Die zouden er in moeten zitten volgens mij. Bij mijn 2.0.1RC5 is dat wel het geval tenminste. Maar wellicht dat Simon daar uitsluitsel over kan geven.

Groeten,

Bert


Matthijs wrote:
Hoi Simon, allen,

allereerst gefeliciteerd met het bereiken van deze mijlpaal! Het is geweldig dat er nu echt een volwaardig alternatief voor MS Office in het Nederlands is.

Als bij alle goede producten valt er altijd nog wel iets te verbeteren ;-)
Nog een paar kleine opmerkingen daarom:

Mij oog viel op een Engelse vertaling die was blijven staan: onder Extra | Opties | Paden staat nog 'My documents'. Verder ziet de vertaling er op het eerste gezicht heel goed uit!

Iets wat me belangrijker lijkt is het feit dat nog altijd niet de Nederlandse woordenlijsten standaard worden meegeleverd. Voor beginnende gebruikers is dat nogal ontmoedigend, zeker als de Dicooo niet altijd naar behoren werkt (van meerdere kanten gehoord). Het lijkt me toch niet zo moeilijk om een paar woordenlijsten toe te voegen. Heel veel gebruikers zouden daar veel plezier van hebben.

Verder niets dan lof.


--
__________________________________________________
Broxtor on irc.freenode.net (#nl.openoffice.org)

Meepraten op IRC? Download een korte handleiding vanaf:
http://home.wanadoo.nl/rijmeer/handleiding_IRC.pdf


---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan