Dobry den, chtel bych se zeptat, zda neuvazujete o zverejneni cisel zprav pomoci kterych by se dal pspad ovladat z jineho programu jako je tomu napriklad u aplikace TotalCommander. Ze by ke kazde funkci bylo prirazeno cislo zpravy a spousteni by se provadelo volanim funkce SendMessage http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms644950%28VS.85%29.aspx
Petr V -- <http://forum.pspad.com/read.php?1,53643,53643> PSPad freeware editor http://www.pspad.com
