Dobry den,
chtel bych se zeptat, zda neuvazujete o zverejneni cisel zprav pomoci kterych by
se dal pspad ovladat z jineho programu jako je tomu napriklad u aplikace
TotalCommander. Ze by ke kazde funkci bylo prirazeno cislo zpravy a spousteni by
se provadelo volanim funkce SendMessage
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms644950%28VS.85%29.aspx

Petr V

-- 
<http://forum.pspad.com/read.php?1,53643,53643>
PSPad freeware editor http://www.pspad.com

Odpovedet emailem