Delam apliakci pro vytvoreni volitelneho menu ze ktereho bude mozno spoustet
aplikace, posilat zpravy aplikacim, ze ktere byla spustena atd.. A ted me
napada, ze tam dokazu zakomponovat ovladani PSPadu pres skriptovani. Az to bude
hotovo, tak vam to ukazi.

Petr V

-- 
<http://forum.pspad.com/read.php?1,53643,53645>
PSPad freeware editor http://www.pspad.com

Odpovedet emailem