Delam apliakci pro vytvoreni volitelneho menu ze ktereho bude mozno spoustet aplikace, posilat zpravy aplikacim, ze ktere byla spustena atd.. A ted me napada, ze tam dokazu zakomponovat ovladani PSPadu pres skriptovani. Az to bude hotovo, tak vam to ukazi.
Petr V -- <http://forum.pspad.com/read.php?1,53643,53645> PSPad freeware editor http://www.pspad.com
