K cemu by to byl dobre, kdyz v PSpadu mate moznost skriptovani? V teto chvili tam zadne takove volani akci pomoci zprav neni, takze by se kazde akci muselo priradit cislo zpravy, dodelat vyvolani akce, ...
-- <http://forum.pspad.com/read.php?1,53643,53644> PSPad freeware editor http://www.pspad.com
