K cemu by to byl dobre, kdyz v PSpadu mate moznost skriptovani?
V teto chvili tam zadne takove volani akci pomoci zprav neni, takze by se kazde
akci muselo priradit cislo zpravy, dodelat vyvolani akce, ...

-- 
<http://forum.pspad.com/read.php?1,53643,53644>
PSPad freeware editor http://www.pspad.com

Odpovedet emailem