Mam rad tento editor, pouzivam ho vela rokov ale cim dalej tym viac je neunosne ako to pada. Momentalne mam 5.5.2(833) 32bit. Dostavam access violation na dennej baze. Editor mi detegne,ze subor bol zmeneny zvonku, reload sposobi access violation. Pouzivam vertical split, castokrat ked dostanem access violation, tak prava strana splitu zdochne a je prazdna. Drag and drop na otvorenie suboru tiez dostavam casto access violation, resp. ked ho raz dostanem, kazdy dalsi pokus je marny. Musim to vypnut a zapnut... a stratim bookmarks.
Dalsia vec su tie "y", ktore sa uplne nahodne objavuju v otvorenych suboroch. Toto je peklo. Musel som si napisat ysearcher_pspad.exe tool, ktory mi skontroluje editovany file, ci neobsahuje tuto chybu... lebo je to uplne strasne, ked aplikacia zacne znicoho nic robit divne veci kvoli tejto chybe, pretoze mam taku smolu, ze moj kompilator to povazuje za validny assembly riadok. Spravte nieco s tymito chybami, su tu uz velmi velmi dlho a objavuju sa stale castejsie. Rozumiem, ze mozno je pes zakopany v 3rd party komponente, ktory sa neda len tak vymenit...ale frustracia rastie. Drzim palce. -- <https://forum.pspad.com/read.php?1,79746,79746> PSPad freeware editor https://www.pspad.com
