Urobte prečistenie konfiguračných súborov. Predtým si spravte ich zálohy.
Niekedy nejaké staré nastavenie môže PSPad "rozhodiť". Proste úplne čistá inštalácia. -- <https://forum.pspad.com/read.php?1,79746,79755> PSPad freeware editor https://www.pspad.com
