Bohuzial nemam dobry feedback. Access violation popupy zmizli, ale stretol som sa s tym,ze po reloade zdrojaku po detegovanej externej zmene mi pspad sposobil regresiu.. akoby savol predoslu otvorenu verziu z casu pred externou zmenou(reloadom). mozno to suviselo s editovanim v pravej casti splitu. stalo sa mi to viackrat a bolo to mind-boggling lebo som najprv nechapal co sa to deje.
zaroven sa mi viackrat objavil v zdrojaku "y" riadok, dokonca viackrat naraz, nie len 1x. -- <https://forum.pspad.com/read.php?1,79746,79749> PSPad freeware editor https://www.pspad.com
