Bohuzial nemam dobry feedback.
Access violation popupy zmizli, ale stretol som sa s tym,ze po reloade zdrojaku
po detegovanej externej zmene mi pspad sposobil regresiu.. akoby savol predoslu
otvorenu verziu z casu pred externou zmenou(reloadom). mozno to suviselo s
editovanim v pravej casti splitu. stalo sa mi to viackrat a bolo to
mind-boggling lebo som najprv nechapal co sa to deje.

zaroven sa mi viackrat objavil v zdrojaku "y" riadok, dokonca viackrat naraz,
nie len 1x.

-- 
<https://forum.pspad.com/read.php?1,79746,79749>
PSPad freeware editor https://www.pspad.com

Odpovedet emailem