ja sej je dost, da ti ni treba s table prepisovat....
..da bi pa vse skopiru, s komentarji in resitvami, ne vem no... na vaje se
lih zato hod, da kej resujes:) 
 
-------Original Message-------
 
From: Ana Kranner
Date: 11/09/05 11:27:37
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] VIS
 
Tist kar je na fri-info.net zapiskov za vis je tud na njihovi domaei strani,
so pa sam besedila nalog, ne pa re1ene naloge s komentarji,...
 
Lp, ana :)
 
-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Tadej
Sent: Wednesday, November 09, 2005 11:12 AM
To: [email protected]
Subject: Re: [Friclist] VIS
 
jao, racunalniski faks, pa noben ne zna neta uporabljat?! :))
 
.mal po fri-info.net pobrskajte, je vse gor ;)
 
lp, Tadej
 
 
 
-------Original Message-------
 
 
 
From: Matjaz Horvat
 
Date: 11/09/05 11:00:37
 
To: FRIClist
 
Subject: [Friclist] VIS
 
 
 
Pozdrav!
 
 
 
Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za verjetnost in
 
statistiko iz prejA!njih let. In menda so podobne letoA!njim vajam kot
 
jajce jajcu.
 
 
 
Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za fotokopiranje?
 
 
 
?Oe imaA! zapiske pred sabo, je namre?? bistveno laA3je spremljati vaje, ker
 
ti ni treba prepisovati s table in napenjati uA!es ...
 
 
 
Lp,
 
MatjaA3
 
 
 
 
 
.
 
__________ NOD32 1.1280 (20051108) Information __________
 
This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com
 
 
 

<<attachment: BackGrnd.jpg>>



Reply via email to