ja sej je dost, da ti ni treba s table prepisovat.... ..da bi pa vse skopiru, s komentarji in resitvami, ne vem no... na vaje se lih zato hod, da kej resujes:) -------Original Message------- From: Ana Kranner Date: 11/09/05 11:27:37 To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] VIS Tist kar je na fri-info.net zapiskov za vis je tud na njihovi domaei strani, so pa sam besedila nalog, ne pa re1ene naloge s komentarji,... Lp, ana :) -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Tadej Sent: Wednesday, November 09, 2005 11:12 AM To: [email protected] Subject: Re: [Friclist] VIS jao, racunalniski faks, pa noben ne zna neta uporabljat?! :)) .mal po fri-info.net pobrskajte, je vse gor ;) lp, Tadej -------Original Message------- From: Matjaz Horvat Date: 11/09/05 11:00:37 To: FRIClist Subject: [Friclist] VIS Pozdrav! Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za verjetnost in statistiko iz prejA!njih let. In menda so podobne letoA!njim vajam kot jajce jajcu. Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za fotokopiranje? ?Oe imaA! zapiske pred sabo, je namre?? bistveno laA3je spremljati vaje, ker ti ni treba prepisovati s table in napenjati uA!es ... Lp, MatjaA3 . __________ NOD32 1.1280 (20051108) Information __________ This message was checked by NOD32 antivirus system. http://www.eset.com
<<attachment: BackGrnd.jpg>>
