Moje ime ni pomembno. Ti se podpisujes s svojim imenom, pa mi tvoje ime ne pomeni totalno nic, ce dodas priimek mi bo pa se pol čevapa manj. Ce bi se podpisoval z imenom verjetno res ne bi pisal tako ... bi se moral bolj potrudit in te v kurac poslat politično korektno. Ker se mi pa tega pravici na ljubo ne da, plus tega večina takega načina izražanja itaq ne bi dojela, tega ne počnem.
Drugace pa ze tretjic zapored in tokrat zadnjic, ce bos zdaj uspel razumet ..... drugac pa jebiga ... Mas DVA roka?! Pa kolikor vem, najavljena ze od zacetka leta. Tko da ne razumem čemu bi karkoli prestavljal. Še v OŠ imaš lahko po tri teste na teden. Ne bi nič rekel, da bi imel dva na isti dan! Če pa to razumes kot osebni napad na tvojo integriteto, ti pa lahko moja bivsa priporoci dobrega psihiatra. Je pa vsekakor kritika tvojega specifičnega delovanja oz. splošnega trenda prestavljanja testov, kolokvijev, izpitov, vaj, obiranja bombaža in vseh ostalih neumnosti povezanih s faksom ali sorodnimi pizdarijami. Overandout, Miha -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Tine Sent: Tuesday, January 03, 2006 6:36 PM To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] PRVI IZPIT VP Pomoje nisem edini tu gor ki misli da se ne bi ti tko izrazal kot se in napadal folk ce bi imel mail oz. se podpisoval z imenom in priimkom;) lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Number One Sent: 3. januar 2006 18:33 To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] PRVI IZPIT VP Ce si tri leta zdrzal brez, pol ne zacenjaj zdaj :P Ne vem, se mi zdi da sem cisto dostojno povedal da imas DVA (2) roka! -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Tine Sent: Tuesday, January 03, 2006 6:12 PM To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] PRVI IZPIT VP "mors vedno neki prestavlat" Pa koji kurac si ti da neki ljudi obtozujes ker nisem se v 3 letih faxa tut omenu ne da bi kadarkol kej prestavlju?? Da ti je jasno! In me ne mesej s tistimi ki to skoz delajo. Je bla ideja, zgleda da slaba, ce ti ni vsec to dostojno povej! Sicer pa povej, a gres pisat VP? lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Number One Sent: 3. januar 2006 18:14 To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] PRVI IZPIT VP Pa za koji kurac mors vedno neki prestavljat pa se drkat!? Sej za VP maš drugač 2 zimska roka, če ti prvi ne odgovarja !!! Lp, -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Tine Sent: Tuesday, January 03, 2006 5:51 PM To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] PRVI IZPIT VP 18.1. je izpit TS! Potem pa 19.1. je se vedno bolje kot 17. pa tut glede na to da bo kot zgleda letos vellllikkooo ljudi naredilo TS s kolokviji! -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Blaz Grebensek Sent: 3. januar 2006 17:33 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] PRVI IZPIT VP ne bo slo, 18.1 je teorija sistemov On 1/3/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Je 17.1. tocno en dan po VIS drugemu kolokviju, s tem da je izpit zjutraj > kolokvij pa prejsni dan zvecer, tko da je use skp precej neoptimalno. Po > 17 > je pa do konca tedna cisto frej in ce se se kdo strinja da bi izpit VP > prestavli na usaj 18 ali pa morda 19 s cimer dobimo 2 dneva in lepo en > izpit > vec popokamo. > > > > Kandidati sporocite kdo je za da naredimo peticijo! > > > > LP > > > > Tine > >
