Spostovani kolegi, Ker se je izkazalo, da je ponedeljkov termin neprimeren za vecino studentov smo se odlocili, da se 2. kolokvij iz teorije sistemov opravi po prvotnem planu in sicer
v cetrtek 12.1.2006 ob 21:00.
Lep pozdrav,
Dani Juricic
<<attachment: winmail.dat>>
