Spostovani kolegi,

Ker se je izkazalo, da je ponedeljkov termin neprimeren za vecino studentov
smo se odlocili, da se 2. kolokvij iz teorije sistemov opravi po prvotnem
planu in sicer

                v cetrtek 12.1.2006 ob 21:00.

Lep pozdrav,

Dani Juricic

<<attachment: winmail.dat>>

Reply via email to