ta kurčeva seminarska...
fajn je to, da je asistent tak skuliran, ne pa da dela iz ene kurčeve
seminarske ne vem kaj...
to je to, mimogrede nardiš seminarsko, zagovarjaš jo pa enkrat ko greš na
kufe mimgrede še skočiš seminarsko zagovorit, a ne ;)

On 1/18/06, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> ja sej res
> ka paje to zaen big deal
>
> On 1/18/06, Dejan Veternik <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > ... zakaj mam občutek da bomo s tem naredili še večjo p***arijo? Mar ni
> > konec koncev vseeno kdaj zagovarjaš seminarsko? Bo pač marsikdo s tem
> > imel
> > čas da se (še) bolje pripravi. Tisti ki imate pa ze vse narejeno pa
> > lahko
> > vseeno zacnete z ucenjem po zacrtanem programu ker vam to ne bo velik
> > spremenil...
> >
> >
> >
> > Lp,
> >
> >                    dejan
> >
> >
>
>
> --
> J.
>
> ...If you think that things that you are doing are unimportant,
> be aware of importance of doing them.




--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.

Reply via email to