pa še kolkrat moraon poslušat razne izgovore- od tega, da je žična crknla pa
ni mogu prav cajt pridet ipd. zdej bomo pa mi tlele uzbunoi delal, ker je
tipu šlo na OZKO S CAJTOM ZA DOKTORAT! pa dejte se mal skulirat :)
Po moje smo vsi mal (fejst) napeti, zarad izpitnega obdobja in zdej bi se na
muho s topom spravl, sam da bo še nekdo trpel- ker mi pa že itek trpimo...
in to kej takšnega, da si asistent privošči... pa sej ne rečem, da kej
takega profesor nardi- npr.: ko ni blo zagovorov pr kodeku, ker je vnukinjo
dubu, pa je kr vsem na pisno oceno zaključu, to ni panike... ampak tole kar
si je pa zrnec privošču, HALOOOOOO!

On 1/18/06, rider <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Fino bi blo de bi šli saj še izpiti mem. Ker nezadovoljstvo profesorjev
> in assistentov ni nič
> dobrodošlo.
>
> LP, Blaž
>
> Tine pravi:
> > Sem ravno hotel tole kometirat. Da se s porocanjem dekanu vsaj pocaka da
> > gredo zagovori mimo, da ne bo Zrnec slucajno en dan prej slisal od koga
> in
> > se potem kot omenjeno znasal na nas:) Potem bo pa itak pozabil do
> poletja...
> >
> > lp
> >
> > -----Original Message-----
> > From: [EMAIL PROTECTED]
> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of rider
> > Sent: 18. januar 2006 16:55
> > To: FRIClist
> > Subject: Re: [Friclist] PB zagovor
> >
> > Mah ja spravte se zdej na Zrneca, de se bo poj lohk na zagovorih stresu
> > na kerga od študentov,
> > po možnosti na tazga k mu tole še ustreza, da ma en teden več cajta :)
> >
> > LP, Blaž
> >
> > Mojca Galun pravi:
> >
> >>    Za taksne stvari za vas obstaja studentski svet.
> >>    Ze res je, da jest tukej normalno berem maile, sam po resnici,
> >>    ponavadi tisto kar ni za mojo smer
> >>    vrzem direkt v kos.
> >>    Taksne stvari, je potrebno na faksu odpravit. In vasa naloga je, da
> >>    jih sporocite naprej.
> >>    Glede PB, bom takoj govorila s prodekanom za pedagoske zadeve in mu
> >>    narocila, naj se z omenjenim
> >>    printarjem pogovori.
> >>    Vi pa deeejte no nas izkoristit ce ze obstajamo:)
> >>    Prfoksi sopripravljeni na sodelovanje in vse predloge, ki jih damo
> >>    sprejmejo odprto
> >>    in se trudijo popravit. Ce niste zasledili VS Programiranje1 so
> >>    ustavili in imeli ponavljanje, ker
> >>    je sla snov prehitro. Trenutno se menimo okoli rezervacij
> predavalnic
> >>    (kolokvij v soboto, al pa ob 21h...nedopustno,
> >>    sploh ce obstajajo predavalnice rezervirane in prazne).
> >>    Najdete nas med P2 in P3, al pa ce pisete kr na moj mail, v kratkem
> >>    pride nova fri stran (ne bo vec zascintena z geslom)
> >>    in tam bomo objavljali vse pomembne informacije.
> >>    Aja se to. innovatif, je zaprl stran z geslom, zaradi prevelikega
> >>    navala in so se ustrasli, a bo kdo kej "ukradel":P
> >>    Profesor Zupan mi je zagotovil, da bo stran v roku tedna na
> strezniku
> >>    fakultete in bo dostopna vsem
> >>    lp
> >>    Mojca
> >>    Number One wrote:
> >>
> >> Vcasih dobim obcutek, da s studenti na FRI-ju delajo slabse ko z
> ovcami.
> >> Osebje se pa obnasa kot da najmanj boga drzijo za otepaca.
> >>
> >> Me zanima kako bi g. Zrnec reagiral, ko bi student prisel k njemu na
> >>
> > zagovor
> >
> >> z izgovorom, da "se ni pripravil, ker ma doma matricni tiskalnik in bi
> mu
> >> tiskanje naloge vzelo 50 ur". Kako je lahko tak pofu* egocentrik, da
> >>
> > zajebe
> >
> >> 40 studentov za tiskanje enega usranega dokotorata. To da se lahko
> >>
> > naenkrat
> >
> >> natisne tudi vec kot 1 stran verjetno se ni slisal.
> >>
> >> Sem mislil, da se bo z zamenjavo dekana kaj spremenilo na faksu. In se
> je.
> >> Stopnja podjebavanja studentov in neresnost osebja.
> >>
> >> Sramota.
> >>
> >>
> >>
> >> -----Original Message-----
> >> From: [EMAIL PROTECTED]
> >> [[2]mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> >>
> > jost
> >
> >> pristavec
> >> Sent: Wednesday, January 18, 2006 2:34 PM
> >> To: FRIClist
> >> Subject: Re: [Friclist] PB zagovor
> >>
> >> .....dons je Aljaž Zrnec prletu notr ob enih (prva
> >> skupina ma vaje takrat) in reku da se danasnji in
> >> jutrisnji zagovori prestavijo za 1 tedn. Vzrok:
> >> printanje njegovega doktorata!...povedal je se, da
> >> gremo kljub temu na prvi rok na izpit, ker je pac
> >> njegova krivda...
> >>
> >> lp Jost
> >>
> >>
> >>
> >> --- Jurij Porenta [3]<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >>
> >>
> >>
> >> A ni to sele ob 15h?
> >>
> >> Jurij
> >>
> >>
> >>
> >>
> >> __________________________________________________
> >> Do You Yahoo!?
> >> Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
> >> [4]http://mail.yahoo.com
> >>
> >>
> >>
> >> __________ NOD32 1.1370 (20060118) Information __________
> >>
> >> This message was checked by NOD32 antivirus system.
> >> [5]http://www.eset.com
> >>
> >> References
> >>
> >>    1. mailto:[EMAIL PROTECTED]
> >>    2. mailto:[EMAIL PROTECTED]
> >>    3. mailto:[EMAIL PROTECTED]
> >>    4. http://mail.yahoo.com/
> >>    5. http://www.eset.com/
> >>
> >> __________ NOD32 1.1370 (20060118) Information __________
> >>
> >> This message was checked by NOD32 antivirus system.
> >> http://www.eset.com
> >>
> >>
> >>
> >>
> >>
> >
> >
> >
> >
> > __________ NOD32 1.1370 (20060118) Information __________
> >
> > This message was checked by NOD32 antivirus system.
> > http://www.eset.com
> >
> >
> >
> >
>
>


--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.

Reply via email to