@Mojca
Prostorska stiska je zelo slab izgovor. Ko pa ta odpove, je pa minister. Ko
pa še ta odpove smo pa danes študentje preveliki luzerji, časi pa zahtevni.
O novih prostorih se govori odkar je moj fotr hodil na fakulteto. To bo cca
30 let nazaj. In ne boš verjela je bila takrat tudi "samo še pet let".

Prostorsko pa samo toliko. Da se da prostore tudi najet. Variant je polno,
vprašanje je samo koliko majo vodilni jajc, predvsem pa volje. Sem pa skoraj
100% da gre lep kos pogače v žepe šefom, namesto da bi šlo naprej za faks in
študente. Kar niti ni narobe, ker smo zdaj v končni fazi v kapitalizmu. Samo
kurc, ko od študentov pričakujejo pa še zdej "svi radite za nas".

Poimenske kritike :)) Kje naj pa začnem? Se mi niti ne da več pisat, ker ti
lahko naštejem vse asistente enega za drugim. Pohvalil bi morda samo štiri
(plus zdaj sem se spomnil še na Sanjo :P). 


p.s.
Za večino od nas čez dve leti ne bo več aktualno a so prostori tu ali so pa
na Hrvaškem.


-----

Number One tebi pa tako. Prostorska stiska je. Zato je tako sranje s 
predavalnicami, zato ni ekstra rokov,
zato maš čuden urnik. Ampak tukej naši res delajo na tem. Vse kar lahko 
recem je: minister. Ampak
tud naši niso od muh in če bojo tok aktivni, bomo uspešno zmagal bitko. 
In bi lahko v 2-3letih bili v novih prostorih.
Kar se tiče dostopa do laboratorijev. O katerem laboratoriju govoris.
Kolkr jest vem, so naši laboratoriji odprti, želijo dobit ljudi notri. 
Lab. za umetno inteligenco recimo išče sodelavce,
visi na oglasni deski listek, pa se nihče ne prijavi. S tem da bi biloto 
plačano delo.
Problem na faksu je, da bi lahko najeli(kar se denarja tiče) še precej 
novih profesorjev, pa ne morejo
ker prostorsko ne gre čez.Ostale kritike, pa prosim napiši poimensko. 
Magar privat...sam težko karkol naredimo na posplošeno.









Reply via email to