Matjaž Horvat Wed, 18 Jan 2006 13:37:52 -0800
Ni jih. Matej Pintar pravi:
Zivjo! Zanima me, ce jutri potem 100% ni zagovorov, ker nikjer na strani za PB nic ne pise, da bi kaj odpadlo? Lp, Matej
Zivjo!
Lp, Matej