>Mam problem z dostopom do gmailovga smtp streľnika z php, ker zahteva 
>SSL. A
>se sploh da v čistem phpju prklopit gor al ne? Kaj je treba narest? 
>Če ve
>kdo, bo zelo pomagal :-).

Ne bi rajs uporabil kar SMTP od svojega ISP-ja?

recimo 

mail.arnes.si
ali
smtp.siol.net

ker itak ni treba da je SMTP isti kot tist od tvojga mail accounta.
V From polje lahko mail server itak nekaj poljubnega napise,
recimo

[EMAIL PROTECTED]
alpa
[EMAIL PROTECTED]

lp
Dane


Reply via email to