Jest imam pa tale problem:
Po¹ljem mail prek smtp od siola z registriranega email naslova na naslov od
yahooja in ne dobim maila. Niti v junku ga ni.
A kdo mogoèe ve kaj naj bi blo to?
LP
Marko
[EMAIL PROTECTED] wrote: >Glihkar posteku foro z email.si in dela... tnx
>
>Lep pozdrav,
>Simon
Ja mozno da dela
Ampak moras pazit ker vcasih ti tko pol noce posiljat - ti napise
"Relay access denied" - kar ti zatezi ravno zato ker polje "from" ni
na email.si
Najboljs da uporabis mail server od tvojga internet service providerja
torej recimo od Arnesa ali Siola.
lp
Dane
---------------------------------
Yahoo! Photos Showcase holiday pictures in hardcover
Photo Books. You design it and well bind it!