Jest imam pa tale problem:
 Po¹ljem mail prek smtp od siola z registriranega email naslova na naslov od 
yahooja in ne dobim maila. Niti v junku ga ni.
 
 A kdo mogoèe ve kaj naj bi blo to?
 
 LP
 Marko
 
[EMAIL PROTECTED] wrote: >Glihkar posteku foro z email.si in dela... tnx
>
>Lep pozdrav,
>Simon

Ja mozno da dela

Ampak moras pazit ker vcasih ti tko pol noce posiljat - ti napise 
"Relay access denied" - kar ti zatezi ravno zato ker polje "from" ni 
na email.si

Najboljs da uporabis mail server od tvojga internet service providerja 
torej recimo od Arnesa ali Siola. 

lp
Dane





                
---------------------------------
Yahoo! Photos – Showcase holiday pictures in hardcover
 Photo Books. You design it and we’ll bind it!

Reply via email to