>Glihkar posteku foro z email.si in dela... tnx
>
>Lep pozdrav,
>Simon

Ja mozno da dela

Ampak moras pazit ker vcasih ti tko pol noce posiljat - ti napise 
"Relay access denied" - kar ti zatezi ravno zato ker polje "from" ni 
na email.si

Najboljs da uporabis mail server od tvojga internet service providerja 
torej recimo od Arnesa ali Siola. 

lp
Dane


Reply via email to