>Glihkar posteku foro z email.si in dela... tnx > >Lep pozdrav, >Simon
Ja mozno da dela Ampak moras pazit ker vcasih ti tko pol noce posiljat - ti napise "Relay access denied" - kar ti zatezi ravno zato ker polje "from" ni na email.si Najboljs da uporabis mail server od tvojga internet service providerja torej recimo od Arnesa ali Siola. lp Dane
