A kdo mogoce vem kaksne tipe nalog lahko pricakujemo na izpitu, glede na to da je v prejsnjih izpitih veliko snovi ki je letos nismo obdelali ne na predavanjih ne na vajah. V mislih imam recimo B drevesa in Transakcije.
Lp tine -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: 18. januar 2006 18:57 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] PB - delni izpit informatikov Zdravo! > A imamo lahko kaksen list na izpitu? Mislim, da smo se potem dogovorili, da lahko imamo. Ampak naj me kdo popravi, ce ne. Mitar
