A kdo mogoce vem kaksne tipe nalog lahko pricakujemo na izpitu, glede na to
da je v prejsnjih izpitih veliko snovi ki je letos nismo obdelali ne na
predavanjih ne na vajah. V mislih imam recimo B drevesa in Transakcije.

Lp

tine

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: 18. januar 2006 18:57
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] PB - delni izpit informatikov

Zdravo!

> A imamo lahko kaksen list na izpitu?

Mislim, da smo se potem dogovorili, da lahko imamo.

Ampak naj me kdo popravi, ce ne.


Mitar



Reply via email to