A pol če ne znaš ( in bi te lahk vrgu), te avtomatsko da na drugi rok??? Lp Matej
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej Jerebic Sent: Thursday, January 26, 2006 11:17 AM To: FRIClist Subject: [Friclist] Re: TS ustni Ce nisi bil na predavanjih in nisi vpisan na tistem listu ki ga je enkrat na predavanjih dal, pol se kar fajn naucite za ustnega ker mores vedeti vse enacbe ki smo jih vzeli ter tudi lastnosti... do sedaj jih je kar precej dal na drugi rok. On 1/25/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > ustni so cetrtek in petek od 9h... lahko se vpišeš na uro natančno... za > vsako uro je cca 12 mest > > On 1/24/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Jaz se pridružujem prošnji > > > > Hvala > > > > Aleš > > > > -----Original Message----- > > From: [EMAIL PROTECTED] > > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf > > Of > > jost pristavec > > Sent: Tuesday, January 24, 2006 9:45 AM > > To: FRIClist > > Subject: Re: [Friclist] TS ustni > > > > A lahko nekdo, ki bo te sezname videl na vratih viset, > > sporoci potem na listo, kako pa kdaj potekajo ustni ! > > > > Hvala, Jost > > > > __________________________________________________ > > Do You Yahoo!? > > Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around > > http://mail.yahoo.com > > > > > > > > > -- Lp, Jernej
