list z uprasanji se je delal, ga bo pa Tine baje prepisal, tko da dobite ! ... ...drgac pa tko, ce ste podpisani na listu (bili na predavanjih, ko se je delala anketa) nimate ustnega, ampak vam samo vpise oceno. Drugace je pa "loterija" ! Izrebas si vprasanje...kjer pa pogrne preko polovica studentov :-(
lp Jost --- luka grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Aloha! > > > KWa pa list z vprasanji..a se je kej naredu?bo kej > na net prslo? > > > lp luka > > > On 1/26/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Zdravo! > > > > > Jest sm na spisku. Kaj velja za ljudi na spisku? > > > > Dobivajo tezja vprasanja, ker se za njih > predpostavlja, da znajo, saj so > > bili na predavanjih. > > > > > > Mitar > > > > > __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
