Ja nimqa veze kolokvij pomembno je blo samo če si bil/a napisan/a na unem
listu ki ga je dal okoli ko se je izpolnjevalo ankete

LP aleš 

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Ana Kranner
Sent: Thursday, January 26, 2006 6:13 PM
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] Re: TS ustni

Kaj pa uni k so mel oba kolokvija ful dobr, a une je tud sprasvov? (sej nism
med njimi, sam me zanima)

Lp, ana

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of x y
Sent: Thursday, January 26, 2006 6:05 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Re: TS ustni

Pa se to ponavlja al...

Pa kaj me briga. Saj tipu se je čist strgalo.




Reply via email to