Ja nimqa veze kolokvij pomembno je blo samo če si bil/a napisan/a na unem listu ki ga je dal okoli ko se je izpolnjevalo ankete
LP aleš -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Ana Kranner Sent: Thursday, January 26, 2006 6:13 PM To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] Re: TS ustni Kaj pa uni k so mel oba kolokvija ful dobr, a une je tud sprasvov? (sej nism med njimi, sam me zanima) Lp, ana -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of x y Sent: Thursday, January 26, 2006 6:05 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Re: TS ustni Pa se to ponavlja al... Pa kaj me briga. Saj tipu se je čist strgalo.
