Tole je za hardveraše. Na strani od ROMPa piše:
Obvestilo: Sreda, 15.2.2006 ni ustnih izpitov, zato se možnost opravljanja ustnega izpita premakne za en teden naprej. Torej gremo tisti, ki smo se prjavl na 2. zimski rok delat izpit 22.? Še ostali povejte kdaj bi šli delat. Lp Matej
