ja 22. je zakon. jure
From: "Matej Poklukar" <[EMAIL PROTECTED]> Reply-To: FRIClist <[email protected]> To: "'FRIClist'" <[email protected]> Subject: [Friclist] ROMP Date: Tue, 31 Jan 2006 20:00:11 +0100 Tole je za hardvera¹e. Na strani od ROMPa pi¹e: Obvestilo: Sreda, 15.2.2006 ni ustnih izpitov, zato se mo¾nost opravljanja ustnega izpita premakne za en teden naprej. Torej gremo tisti, ki smo se prjavl na 2. zimski rok delat izpit 22.? ©e ostali povejte kdaj bi ¹li delat. Lp Matej
