Hmm glede pretvorbe v CNO in pa GNO mislim da je dovolj da ves kako predtvorba deluje oz. kako zgradimo CNO in GNO.
Ekvivalenca med dvosmernim in koncnin avtomatom to smo vzel na predavanjih pa nismo nic drugega kaj dost delali razen tega da smo pokazali da sta pac DKA in 2DKA ekvivalenta... delali pa smo s mejnimi zaporedji... tako da je teoreticno mozno da dobis taksno vprasanje samo se mi zdi malo precej kompleksno glede na tista vprasanja ki so gor na Fri-info.... tam je pri sakem vprasanje cist mal za povedat... -- Lp, Jernej
