Hmm glede pretvorbe v CNO in pa GNO mislim da je dovolj da ves kako
predtvorba deluje oz. kako zgradimo CNO in GNO.

Ekvivalenca med dvosmernim in koncnin avtomatom to smo vzel na predavanjih
pa nismo nic drugega kaj dost delali razen tega da smo pokazali da sta pac
DKA in 2DKA ekvivalenta... delali pa smo s mejnimi zaporedji... tako da je
teoreticno mozno da dobis taksno vprasanje samo se mi zdi malo precej
kompleksno glede na tista vprasanja ki so gor na Fri-info.... tam je pri
sakem vprasanje cist mal za povedat...


--
Lp,

Jernej

Reply via email to