rezultati so na strani. a kdo kej ve ce se da it pisat tud drugi zimski rok ce v prvem ni slo?
- Re: [Friclist] VIS Jaco P.
- Re: [Friclist] VIS Mateja Basa
- [Friclist] ROMP Matej Poklukar
- Re: [Friclist] TOR1 Valentin Iljaz
- Re: [Friclist] TOR1 Jernej Jerebic
- [Friclist] VIS Mojca Galun
- Re: [Friclist] VIS Jernej Vrcko
- Re: [Friclist] VIS Mojca Galun
- Re: [Friclist] VIS Jernej Vrcko
- RE: [Friclist] VIS Simon Vrhovec
- [Friclist] VIS teorija Jure Zavbi
- Re: [Friclist] VIS teorija Jernej Vrcko
- Re: [Friclist] VIS teorija Jernej Vrcko
- RE: [Friclist] VIS teorija Number One
- Re: [Friclist] VIS teorija Jaco P.
- Re: [Friclist] VIS teorija Matjaž Horvat
- RE: [Friclist] VIS teorija Tine
- Re: [Friclist] VIS teorija Jaco P.
- Re: [Friclist] VIS teorija Jure Zavbi
- RE: [Friclist] VIS teorija Tine
- Re: [Friclist] VIS x y
