ja, pa greš u četrtek, pa maš pol še 3 dni za TS :)

On 2/6/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> ola!
> Od arsa ustni naj bi se začel v četrtek a ne? In kaj če bo toliko ljudi,
> da
> bodo 3-je dnevi razpisani za ustne. To bodo potem dnevi četrtek, petek in
> ponedeljek 13.2. In se bo spet sovpadalo z TS ?
>
> LP, Domen
>
> On 2/6/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > > Spoštovani!
> > >
> > >
> > >
> > > Pišem vam v imenu študentov tretjega letnika glede drugega roka
> > > ustnega izpita iz teorije sistemov.
> > >
> > > Prihodnji teden ima mnogo sošolcev izpite iz arhitekture rač.
> > > sistemov, verjetnost in statistiko itd. Zato so dodatni termini
> > > izpitov v prihodnjem tednu zanje neugodni. Prosimo, če bi se rok
> > > ustnega izpita lahko zamaknil. S kolegi smo se pogovorili in
> > > predlagamo datum ponedeljek 13. februar ali torek 14. februar, namesto
> > > predvidenega 9. februarja.
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > > Lep pozdrav,
> > > number One
> > >
> > Bom poskusil prestaviti na 13/2.
> > Lp, rajko Mahkovic
> >
> >
> >
> >
>



--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.

Reply via email to