Jebiga! Še vedno bolš kot da ti sovpadejo ARS, TS, PB in VIS. A ne?! :)
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Domen Grabec Sent: Monday, February 06, 2006 2:11 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] TS ustni ola! Od arsa ustni naj bi se začel v četrtek a ne? In kaj če bo toliko ljudi, da bodo 3-je dnevi razpisani za ustne. To bodo potem dnevi četrtek, petek in ponedeljek 13.2. In se bo spet sovpadalo z TS ? LP, Domen On 2/6/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > Spoštovani! > > > > > > > > Pišem vam v imenu študentov tretjega letnika glede drugega roka > > ustnega izpita iz teorije sistemov. > > > > Prihodnji teden ima mnogo sošolcev izpite iz arhitekture rač. > > sistemov, verjetnost in statistiko itd. Zato so dodatni termini > > izpitov v prihodnjem tednu zanje neugodni. Prosimo, če bi se rok > > ustnega izpita lahko zamaknil. S kolegi smo se pogovorili in > > predlagamo datum ponedeljek 13. februar ali torek 14. februar, namesto > > predvidenega 9. februarja. > > > > > > > > > > > > Lep pozdrav, > > number One > > > Bom poskusil prestaviti na 13/2. > Lp, rajko Mahkovic > > > >
