ola!
Od arsa ustni naj bi se začel v četrtek a ne? In kaj če bo toliko ljudi, da
bodo 3-je dnevi razpisani za ustne. To bodo potem dnevi četrtek, petek in
ponedeljek 13.2. In se bo spet sovpadalo z TS ?

LP, Domen

On 2/6/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> > Spoštovani!
> >
> >
> >
> > Pišem vam v imenu študentov tretjega letnika glede drugega roka
> > ustnega izpita iz teorije sistemov.
> >
> > Prihodnji teden ima mnogo sošolcev izpite iz arhitekture rač.
> > sistemov, verjetnost in statistiko itd. Zato so dodatni termini
> > izpitov v prihodnjem tednu zanje neugodni. Prosimo, če bi se rok
> > ustnega izpita lahko zamaknil. S kolegi smo se pogovorili in
> > predlagamo datum ponedeljek 13. februar ali torek 14. februar, namesto
> > predvidenega 9. februarja.
> >
> >
> >
> >
> >
> > Lep pozdrav,
> > number One
> >
> Bom poskusil prestaviti na 13/2.
> Lp, rajko Mahkovic
>
>
>
>

Reply via email to