Se pridruzujem tej prosnji. Je bil zatezen, je spraseval osnove, itd.
Every little bit helps :)

On 10/02/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Zivjo!
> Tisti k ste mel učerej pa dones ustnga... a bi bli tko prjazni pa povedal
> kaj je prbližn spraševal?
>
> LP, Domen
>


--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to