Se pridruzujem tej prosnji. Je bil zatezen, je spraseval osnove, itd. Every little bit helps :)
On 10/02/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Zivjo! > Tisti k ste mel učerej pa dones ustnga... a bi bli tko prjazni pa povedal > kaj je prbližn spraševal? > > LP, Domen > -- lp, Domen Gostincar
