Jaz sem bil na ogledu, pisal sem 40%, pri 2. nalogi ki sem jo imel do decimalke tocno, so mi zbil polovico tock, ker nisem dovolj nazorno opisal postopka, s tem da sem imel identicen postopek kot v resitvah kjer prav tako ni bilo opisano nic... Drugace mi je pa deloval prijazen:)
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Domen Gostincar Sent: 10. februar 2006 15:13 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] ars Se pridruzujem tej prosnji. Je bil zatezen, je spraseval osnove, itd. Every little bit helps :) On 10/02/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Zivjo! > Tisti k ste mel učerej pa dones ustnga... a bi bli tko prjazni pa povedal > kaj je prbližn spraševal? > > LP, Domen > -- lp, Domen Gostincar
