Jaz sem bil na ogledu, pisal sem 40%, pri 2. nalogi ki sem jo imel do
decimalke tocno, so mi zbil polovico tock, ker nisem dovolj nazorno opisal
postopka, s tem da sem imel identicen postopek kot v resitvah kjer prav tako
ni bilo opisano nic... Drugace mi je pa deloval prijazen:)

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Domen
Gostincar
Sent: 10. februar 2006 15:13
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] ars

Se pridruzujem tej prosnji. Je bil zatezen, je spraseval osnove, itd.
Every little bit helps :)

On 10/02/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Zivjo!
> Tisti k ste mel učerej pa dones ustnga... a bi bli tko prjazni pa povedal
> kaj je prbližn spraševal?
>
> LP, Domen
>


--
lp, Domen Gostincar


Reply via email to