Pozdrav!Zanima me ali je treba kodo za povezavo z bazo napisati "rocno" ali lahko uporabimo za to narejene wizarde v Visual Studio, kot smo delali na vajah.
Hvala vnaprej za odogovore... LP, M
Pozdrav!Zanima me ali je treba kodo za povezavo z bazo napisati "rocno" ali lahko uporabimo za to narejene wizarde v Visual Studio, kot smo delali na vajah.
Hvala vnaprej za odogovore... LP, M