Pozdrav!

Zanima me ali je treba kodo za povezavo z bazo napisati "rocno" ali lahko uporabimo za to narejene wizarde v Visual Studio, kot smo delali na vajah.

Hvala vnaprej za odogovore...


LP, M

Reply via email to